Кошик
277 відгуків
EVA LVIV COM
+380 (67) 117-40-43
+380 (97) 869-83-86
+380 (68) 117-40-43

Які килимки в салон краще: гумові, поліуретанові чи текстильні?

Ви - власник автомобіля, який давно задається питання, які килимки в машину краще: гумові чи поліуретанові?

Чи, можливо, варто звернути увагу на текстильні варіанти? Про призначення килимків, переваги кожного з варіантів, а також причини зробити замовлення в інтернет-магазині Eva Lviv наші спеціалісти розповідають далі.

Вибрати килимки!

Типи килимків за призначенням

I.

Для салону Подібні килимки, як правило, продаються цілими комплектами з 4-5 штук. Вони дозволяють захистити салон від бруду, а також є доповненням загального інтер’єру. Кращі килимки для авто - це модельні варіанти, які ідеально відповідають параметрами машини певної марки. Вони можуть бути виготовлені з ворсу, гуми чи поліуретану.

II.

Для багажника Килимки для багажного відсіку найчастіше продаються окремо. Їхнє основне завдання - захист багажника від бруду та різноманітних рідин, а також зменшення ковзання предметів, що зберігаються у задній частині автомобіля. Як правило, вироби виготовляють з поліуретану чи гуми, рідше трапляються тканинні варіанти.

Зв'язатися з нами

Переваги та недоліки гумових килимків

ПрактичністьГумові килимки є доволі практичними. Окрім того, за ними легко доглядати, що значно полегшує життя автомобіліста - будь-який бруд можна видалити за допомогою води та мильного розчину.
ЦінаАвтомобільні килимки, що виготовлені з гуми, є доволі доступними. Варто відзначити також і той факт, що на ринку представлена велика кількість варіантів.
ЗапахЯк і будь-які вироби з гуми, килимки мають дещо специфічний запах. Це може стати проблемою для деяких водіїв. Однак, варто відзначити, що з часом він вивітрюється.
Низька морозостійкістьЯкі килимки краще: гумові чи ворсові, якщо мова йде про використання виробів за низьких температур? Перший варіант - точно не найкраще рішення, адже від морозу гума пересихає та тріскається.

Які килимки в машину краще: порівняння ворсових та поліуретанових виробів

I.

Поліуретанові килимки Поліуретан - це матеріал, який зовнішньо схожий на гуму, однак має кращі експлуатаційні характеристики. Так, він легше, краще переносить низькі температури, є стійким до хімічних речовин, а також не має неприємного запаху. Серед недоліків - вища ціна, однак вона є цілком виправданою.

II.

Ворсові (текстильні) килимки Ворсові килимки у наш час є, напевно, найменш розповсюдженими. Вироби є доволі гарними та ідеально приховують усі нерівності в авто, однак мають низку недоліків. Наприклад, вони легко вбирають вологу та доволі довго сохнуть. Окрім того, килимки сильно ковзають, тож без додаткових кріплень не обійтися.

Чому придбати килимки варто в інтернет-магазині Eva Lviv?

Професіоналізм

Наші менеджери - професіонали з багаторічним досвідом. Вони легко дадуть відповідь на питання “Які килимки краще: гумові чи поліуретанові?” та завжди допоможуть з підбором товарів.

Унікальний асортимент

Ми пропонуємо килимки різних конфігурацій та кольорів для всіх найпопулярніших автомобілів! Окрім того, в каталозі ви знайдете підп'ятник на коврик, а також різні види кріплень.

До каталогу

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner