Кошик
270 відгуків
EVA LVIV COM
+380 (67) 117-40-43
+380 (97) 869-83-86
+380 (68) 117-40-43

Автокилимки EVA: Як шити і яке обладнання необхідно?

Ще кілька років тому більшість автомобілістів купували автокилимки з ворсу, гуми чи поліуретану.

Однак ситуація суттєво змінилась з появою на ринку EVA - інноваційного матеріалу, з якого можна створювати стильні та практичні автомобільні аксесуари. Які особливості має цей матеріал, як відбувається виготовлення килимків для авто та яке обладнання для цього потрібно? Про це, а також про те, де придбати розхідники та авто брелки спеціалісти інтернет-магазину Eva Lviv розповідають далі.

Вибрати килимки!

Eva килимки: з чого роблять? Коротка характеристика матеріалу

Структура

Що таке матеріал ЕВА? Це справжнє диво сучасної промисловості. На усій поверхні він має комірки однакового розміру, в яких збирається пил та вода.

Вага

Що таке EVA? Це, якщо відкинути зайві деталі, спінений каучук. Саме тому матеріал є доволі легким, але пластичним.

Міцність

Матеріал, незважаючи на свою невелику вагу, є доволі міцним. Навіть тривала експлуатація не призведе до появи дірок чи деформації.

Запах

ЕВА матеріал для килимків є доволі екологічним. Він не має сторонніх запахів, завдяки чому є абсолютно безпечним.

До каталогу

Процес пошиття килимків

I.

Підготовка лекал Це, напевно, найважливіший етап виготовлення автомобільних килимків. Знайти лекала для будь-якої марки авто можна в інтернеті та роздрукувати їх або самостійно створити заготовки за допомогою великого шматка паперу та маркера.

II.

Розкрій Покладіть лист матеріалу комірками вниз на будь-яку рівну поверхню. Зверху на матеріалі розмістіть лекало та обведіть його контури. Після цього можна переходити до вирізання майбутніх виробів. Кроїти килимки варто під прямим кутом з використанням спеціального ножа.

III.

Окантовка Окантовка - це важливий виробничий етап, який дозволяє не лише надати готовий вигляд килимками, але й захистити їх від механічного впливу. Для виконання робіт, як правило, використовується ремінна стропа, ширина якої не перевищує 3 см.

IV.

Встановлення кріплень Ева автоковрики, виробництво яких є доволі простим, можуть кріпитися за допомогою липучок або спеціальних люверсів. Саме їх встановлення і є фінальним етапом. Воно відбувається за допомогою швейної машинки чи спеціального преса.

Зв'язатися з нами

Виробництво автомобільних килимків: обладнання

Швейна машинка Швейна машинка для виготовлення автомобільних килимків має бути промисловою. Обладнання має легко витримувати великі навантаження та справлятися з різними матеріалами.
ОкантовательОбирати окантователь необхідно з урахуванням товщини майбутніх виробів. Якщо ви ще не знаєте, якими будуть килимки, то краще віддати перевагу універсальним варіантам.
Розкрійне обладнання Радимо звертати увагу на дискові ножі, діаметр яких коливається від 100 до 110 мм. Вони ідеально підходять для розкрою під прямим кутом та легко справляються з вигнутими лініями.
ПрессНа ринку представлені як механічні, так і електричні преси. Якщо ви плануєте виготовлення килимків на замовлення, то можна обійтися і першим варіантом. Для масового виробництва ж знадобиться більш потужне обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner