Кошик
270 відгуків
EVA LVIV COM
+380 (67) 117-40-43
+380 (97) 869-83-86
+380 (68) 117-40-43

Скільки прослужать автомобільні килимки в залежності від матеріалу?

Ринок автомобільних аксесуарів просто переповнений пропозиціями автомобільних килимків.

Виробники пропонують варіанти різних розмірів та конфігурацій, однак звертати увагу потрібно не на них, а на матеріал для килимків у машину. Які фактори впливають на термін служби килимків, скільки часу можна використовувати з гуми, текстилю та EVA та чому придбати автоковрики у Львові краще у нашому інтернет-магазині? Відповіді на ці питання шукайте далі!

Вибрати килимки!

Що впливає на термін служби автомобільних килимків?

Матеріал

Автокилимки з матеріалу EVA, гуми та текстилю мають різну щільність. Цей параметр напряму впливає не лише на те, як вони утримують вологу, але й термін служби.

Умови

Одним з факторів, що впливає на термін життя автомобільного килимка є умови, в яких експлуатується виріб. Так, наприклад, гумові килимки бояться температурних перепадів, то краще підійдуть для теплого клімату.

Стиль водіння

Несподівано, але стиль керування автомобілем також впливає на термін служби килимка. Різке та агресивне натискання на педалі призведе до того, що виріб з часом протреться.

Догляд

На сьогодні на ринку представлені автокилимки, матеріал яких є не надто вибагливим. Однак це зовсім не значить, що за виробами не потрібно слідкувати - вони потребують періодичного миття.

До каталогу

Килимки та їх характеристики

Гумові килимки Гума - це міцний матеріал для автомобільних килимків. Він надійно захищає салон, легко утримує вологу, а також не боїться хімічних речовин. Серед недоліків - неприємний їдкий запах, а також низька морозостійкість. Середній термін використання такого виробу - 4 роки.
Ворсові килимки Колись текстильні килимки були одними з найпопулярніших. Однак з часом стало ясно, що вироби мають безліч недоліків. Вони не тільки вбирають вологу, але й пропускають її, бруднячи салон машини. Крім того, вони легко деформуються та легко ковзають. Термін служби такого килимка - до 3 років.
Килимки EVA EVA - матеріал, який відносно нещодавно з’явився на ринку. Його характерними особливостями є стійкість до усіх хімічних реагентів та температурних перепадів, а також надійне утримання рідин та пилу. Служать такі килимки в залежності від обставин у середньому 5 років.

Як мити автокилимки з матеріалу EVA та гуми

I.

Підготовка Перш за все, будь-який килимок варто витягнути з автомобіля та ретельно витрусити його. Це надзвичайно легка процедура, однак її потрібно регулярно повторювати, якщо ви хочете, аби вам килимок прослужив вам не один сезон.

II.

Миття Що потрібно, щоб помити автомобільний килимок? Очистити ЕВА матеріал можна лише за допомогою води, яка подається сильним напором. Для видалення плям з гуми можуть знадобитися миючі засоби.

III.

Сушка Експерти рекомендують сушити гумові автомобільні килимки повністю. Що ж стосується виробів з EVA, то через залишок вологи на них не з’явиться пліснява. Тому одразу ж після миття їх можна повернути в авто.

Зв'язатися з нами

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner